środa, 20 sierpnia 2008

Zapomnieć o miłości 6)

Witajcie!
Piękny wieczór,niebo usłane gwiazdami,a ja tu siedzę z Wami:))
Dziś powiem troszkę o tym jak po skończonym związku trzymać FASON.
Cokolwiek by się nie działo,i niewiadomo,jak bardzo byście cierpieli,pamiętajcie o tym,że najważniejsze to zachować twarz.Nie udało się,wyciągnijcie wnioski,i do przodu.Głowa do góry,to nie żadna porażka.Moja znajoma mówiła:"Potknęłaś się,wstań i idż dalej!",czyli niezależnie od tego,z jakiego powodu Wam się nie udało,nie rozpamiętujcie przeszłości,bo to nic Wam nie da,tylko przyjcie do przodu:)
Porównajcie to do przejażdżki na wierzchowcu-galopujecie i nagle łup!,leżycie na ziemii,co się dzieje?,niektórzy zaczną się śmiać,inni płakać,a jeszcze inni zaraz się podniosą i dosiądą konika:)
Tak samo w życiu,jak już kolega wspominał,po najgorszej burzy,zaświeci słońce,tak i do Was wrócą piękne dni.
Ale nie znaczy to,że macie wyrywać włosy z głowy,i chodzić za byłym/byłą napastując go swoją obecnością i żalami.Odejdżcie z klasą!Podnieście wysoko głowy,i nie dajcie się frustracji.
Ostatnia rzecz na jaką możecie sobie pozwolic,to bieganie za byłym/byłą,w celu złapania go,i napadnięcia z prośbą o powrót.O nie!Trzymajcie FASON.Jest to bardzo istotne,uwierzcie mi.
Nawet jeśli serce będzie krzyczało,przejdżcie obok niego/niej,BEZ PONIŻANIA SIĘ.
Np. ja oddaję się aerobikowi,myślę,że to dobry przykład,bo w stylu życia jaki wybrałam ważne jest trzymanie FASONU,a więc dbanie o siebie,właściwą dietę,utrzymanie sylwetki w formie,dobieranie ćwiczeń,organizowanie czasu.A jeszcze jak człowiek jest podminowany,to aerobik wychodzi świetnie!
Może to też być Waszym lekarstwem,uwierzcie mi,że nic nie działa bardziej odprężająco niż wysiłek fizyczny:)
Ale wracając do tematu,trzymanie FASONU daje Wam to,że wychodzicie z opresji bez szwanku,NIE PONIŻACIE SIĘ,i jesteście gotowi sprostać nowym zadaniom:)
Z tym akcentem żegnam się i życzę Wam spokojnych snów:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94_data.php ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94.php ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94_upd.php