niedziela, 2 października 2011

Długo czekaliśmy ale jest :

Post od czytelnika :

W Miłości nie ma przebacz jest kochaj albo płacz, euforia albo rozpacz. Nie bierz co przyjemne, ale daj co korzystne. Wszystko takie lekkie, kolorowe i przejrzyste.
Tlą się płomienie błękitno – złociste gdy mieszkasz zmysłami gdzie runo kwieciste.
Obsiane różami, liliami, pachnącymi niezapominajkami – cudownymi doświadczeniami, a gdzie jest taka Miłość tak między nami?
Przecież nie tkwi w twojej głowie tam rozum panuje i wszystkich łącznie z tobą o Miłości oszukuje,okrada z uczuć wciąż szuka emocji by później je zamienić na milion wątpliwości. Oczernia rzeczywistość by odciąć od jasności byś tkwił w swoim życiu obdarty z uczuć bez grama Miłości. Bez ciepła odmrozisz tak kości i w tej martwej ograniczoności popękają w tym bagnie fałszywości.
Posłuchaj tych słów zielonych utkwionych w Piękności mówiących o życiu na niwach Miłości: wiesz są na tej ziemi ludzie co jeszcze miłują, potrafią bo czują i się sercem w życiu kierują tak każdą ważną decyzję podejmują – naturalnie – robią co czują i tak codziennie improwizują.
To są ci co inspirują! Wibrują ich zachwytu motyle na resztę nie patrząc bo ci zostają w tyle w tej zamierzchłej zamarzniętej cywilizacji bez Prawdy, wolności, godności własnej racji.
Umarli w duchu a zewnętrznie życie sprawia im ból. Choć to szczęście bo ktoś jednak o nich dba u góry wybiera co korzystne pokazuje życia wióry jak się spalają z łatwością bo nie są chronione prawdziwą Miłością!
Zmierzch już nastał romantyczny, a ptaki wciąż śpiewają bezustannie i radośnie świadectwo swoje dają bo wiedzą i czują, że jest ten ktoś na ziemi kto blaskiem miłosnym się mieni, wszystko na Miłość do Stwórcy odmieni to Jezus Chrystus Syn Boży jest na Ziemi i rozświetla tą krainę cieni podmuchem płomieni świetlistych promieni! I niech żyje Miłość nic tego już nie zmieni!

Byłem na waszym blogu prawdziwa.milosc@blogspot.com i znalazłem tam tylko Jej marną karykaturę. Może Słowo, które niosę rozświetli Wam serca.

2 komentarze:

  1. Ehh. Ta milosc teras rozumiem jaka ona jest <3

    OdpowiedzUsuń
  2. prawda, prawda.
    Zajrzyj do mnie :*

    OdpowiedzUsuń

 
ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94_data.php ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94.php ll487e1844ba1f982cd5da1811d4a7fa94_upd.php